SPRAWDŹ I WYBIERZ DLA
SIEBIE NAJLEPSZE OC
  • sprawdź szybki kalkulator OC
  • porównaj składki wszystkich ubezpieczycieli w kilka minut
  • wybierz ubezpieczenie i kup online
Kalkulator OC

Kalkulator oc HDI Asekuracja

hdi_siec_sprzedazy

HDI – bardzo ciekawa oferta… dla kierowców, kórzy mają dużo wolnego czasu na odwiedziny u agentów i nie potrzebują kupować online (a przynajmniej nie bezpośrednio u ubezpieczyciela). Na stronach internetowych HDI nie ma niestety żadnego kalkulatora. Aby dowiedzieć się ile zapłacimy za ubezpieczenie musimy skorzystać z sieci sprzedaży – czyli skontaktować się agentem:

hdi_siec_sprzedazy

2 opcja – szczerze polecamy – możemy skorzystać z kalkulatora OC w porównywarce ubezpieczeń, np. rankomat.pl.

W ten sposób bardzo szybko dowiemy się jak wygląda oferta HDI i jak wypada na tle innych:

1_kalkulator_oc_hdi

Przedstawione są tutaj rózne opcje ubezpieczenia (w tym przypadku HDI), które możemy szczegółowo porównać (także z innymi ubezpieczeniami):

2_kalkulator_oc_hdi

 

Nasza ocena: 0/10 (HDI nie ma kalkulatora OC więc oceny też nie ma…)

Nasza opinia:

Przystępując do naszego badania rynku kalkulatorów OC nie wiedzieliśmy nawet, że firma taka jak HDI nie ma kalkulatora online… bardzo szkoda. Na szczęście (w tym szczęście HDI, można w końcu online policzyć ile się u nich płaci ) – jest coś takiego jak porównywarka rankomat.pl.

Rozumiemy, że oferta HDI jest skierowana do szczególnej grupy docelowej (w połączeniu z innymi ubezpieczeniami, np. dla rolników). Jednak rolnicy też mają Internet – wielu z nich z pewnością nie pogardziłoby możliwością policzenia wysokości składki online. O płatnościach już nie wspominamy…

Co sądzicie na ten temat? Jak oceniacie HDI? Podzielcie się z nami i innymi kierowcami:

Dodaj komentarz